Anasayfa

Kaos

Kaos

Bir Semir Aslanyürek filmi.…

Lal

Lal

Yılmaz Güney’e yolculuk ……

7 Avlu

7 Avlu

Hepimiz Tanrı’nın çocukları değil…

BİLGİ

NASIL BAŞLADI

TEKNİK VE SANATSAL OLARAK EN ÜST SEVİYEDE OLMAK

Hedefimiz; Umut ve ulusal değerleri taşıyan, iyi niyetli, evrensel dile sahip olan film projeleriyle ilgilenip, hayata geçirmektedir.

Aslanyürek Film, 2008 yılında Yusuf Aslanyürek tarafından sinema ve reklam filmlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Şu ana kadar çektiği her filmi uluslararası ortaklarla çekmiş, ulusal uluslararası birçok festivalde ve Türkiye’nin önde gelen dağıtımcılarıyla çalışarak, filmlerini en prestijli salonlarda filmlerini gösterime sokmuştur...

FİLM YAPIM

2008’den beri sinema filmi prodüksiyonları gerçekleştiriyoruz.

Aslanyurek Film Yapım 2008'de sanatçıların yaratıcı fikirlerini hayata geçirmeye adamış ekip tarafından kurulmuştur. Sanatçılardan oluşan bu yapım ekibi, günümüze kadar Eve Giden Yol, 7 Avlu, Lal, Kaos gibi birçok uzun metraj filmle uluslararası ortak yapım projeleri yapmış birçok festivalde gösterime girmiştir. Filmleri ön hazırlık aşamasının en başından itibaren detaylıtasarımlarla hazırlanıp, yaratıcı ekibin çekim sırasında taviz vermeden işini yapabilmesini sağlamak, yapılan işin teknik ve sanatsal olarak üst seviyede olmasını garantilemek en önemli gayemizdir.

HABERLER

BİZDEN HABERLER

Haberler ve SON gelişmeler