Hakkımızda

özgeçmişimiz

Aslanyurek Film Yapım 2008,’de sanatçıların yaratıcı fikirlerini hayata geçirmeye adamış ekip tarafından kurulmuştur. Sanatçılardan oluşan bu yapım ekibi, günümüze kadar Eve Giden Yol, 7 Avlu, Lal, Kaos gibi birçok uzun metraj filmle uluslararası ortak yapım projeleri yapmış birçok festivalde gösterime girmiştir. Filmleri ön hazırlık aşamasının en başından itibaren detaylı tasarımlarla hazırlanıp, yaratıcı ekibin çekim sırasında taviz vermeden işini yapabilmesini sağlamak, yapılan işin teknik ve sanatsal olarak üst seviyede olmasını garantilemek en önemli gayemizdir.

MİSYONUMUZ:

  • Aslanyürek Film, 2008 yılında Yusuf Aslanyürek tarafından sinema ve reklam filmlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuştur.

  • Şu ana kadar çektiği her filmi uluslararası ortaklarla çekmiş, ulusal uluslararası birçok festivalde ve Türkiye’nin önde gelen dağıtımcılarıyla çalışarak, filmlerini en prestijli salonlarda filmlerini gösterime sokmuştur.

  • Hedefimiz; Umut ve ulusal değerleri taşıyan, iyi niyetli, evrensel dile sahip olan film projeleriyle ilgilenip, hayata geçirmektedir.

Adres:

Rasimpaşa mah. Nüzhet efendi sk. 47/5 Kadıköy İstanbul

PR İletişim:

Batuhan Zümrüt batuhanzumrut@zbiletisim.com